Fotografia ślubna Tychy

Made in Poland: billiejean take my love…:)

Off 57
Made in Poland: billiejean take my love…:)
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Made in Poland: billiejean take my love…:)

Gorąco polecamy blog naszej kolejnej bohaterki (billiejeanstyle.blogspot), która tworzy naprawdę ciekawe i nieszablonowe stylizacje, no i posiada przepiękne włosy 🙂
billiejeanstyle.blogspot

billiejeanstyle.blogspot

Kiedy się pojawiła idea prowadzić blog modowy?

Klaudia: W ‘szafiarski świat’ wkręciłam się latem 2009, kiedy to przypadkiem trafiłam na portal stylio.pl. Zaczęłam przeglądać blogi modowe i wkrótce sama postanowiłam stworzyć swój wirtualny ‘dom mody’ 😉

Dla kogo jest ten blog: dla Ciebie, Twoich znajomych, pasjonatów mody?

K.: Właściwie odpowiedź zawarta jest już w pytaniu. Początkowo – dla siebie, potem – dla wszystkich, których to interesuje, dla tych, którzy szukają pomysłu, inspiracji. Od niedawna okazuje się, że również dla znajomych (przed którymi fakt prowadzenia bloga na początku raczej skrywałam).

Jak mogłabyś opisać swój styl w kilku słowach? Co go wyróżnia? Na punkcie czego masz „bzika” ?

K.: Mój styl jest bardzo zmienny – zależny od wielu czynników. Na punkcie czego mam bzika? Na pewno na robieniu czegoś z niczego, stąd sporo ubrań i dodatków robionych czy przerabianych własnoręcznie. I to jest chyba właśnie to, co go wyróżnia.
billiejeanstyle.blogspot

billiejeanstyle.blogspot

Jak reagujesz na negatywne komentarze?

K.: Cenię konstruktywną krytykę, ale ze zwyczajnie chamskich komentarzy po prostu się śmieję. Choć przyznam, że dopiero całkiem niedawno się na nie uodporniłam.

Twoim zdaniem, jak wygląda osoba dobrze ubrana?

K.: Osoba dobrze ubrana, to taka, która się, przede wszystkim, dobrze czuje w tym, co ma na sobie. Nikogo nie udaje, nie naśladuje na siłę, jest po prostu sobą.

Śledzisz inne blogi modowe polskie albo zagraniczne?

K.: Oczywiście! Skarbnicą inspiracji są dla mnie takie blogi jak: maffashion, fashiontoast, oracklefox, lusttforlife, am-lul…

Czy Twoim celem jest się wyróżnić spośród wszystkich blogów?

K.: Nie chciałabym być oryginalna na siłę. Po prostu robię to, co lubię. Jeśli komuś się to podoba, ktoś czerpie z tego inspirację, jestem podwójnie szczęśliwa! 🙂
billiejeanstyle.blogspot

billiejeanstyle.blogspot

Dla Ciebie moda to pasja, życie, zawód obecny lub przyszły?

K.: Przede wszystkim wielka przyjemność. Byłoby idealnie realizować swoje pasje i jeszcze na tym zarabiać. Ale nie tak łatwo osiągnąć sukces w tej dziedzinie, dlatego wypadałoby zapewnić sobie jakieś solidniejsze podstawy, wykształcenie w pewnym zawodzie. Moda? – przy okazji 🙂

Masz jakiś wzór do naśladowania, inspiracji ?

K.: Jest mnóstwo takich ludzi – zarówno niektórzy celebryci i ludzi związani ściśle z modą, jak i (i chyba przede wszystkim) ludzie, których spotykam na ulicy, w szkole, w tramwaju… Z pozoru nudna i szara codzienność może przynieść wiele inspiracji!

Gdzie kupujesz ubrania(?) – sieciówki, lumpeksy, sklepy internetowe?

K.: Osobiście korzystam ze wszystkich podanych opcji. Zdecydowanie najczęściej stawiam na lumpeksy, ale nie wyrzekam się wcale sieciówek. Moim zdaniem, najlepiej miksować, żeby stworzyć coś niepowtarzalnego, a jednocześnie wpisującego się w trendy.

Jak znaleźć swój styl? Jak się ubierać, a nie przebierać?

K.: Też chciałabym to wiedzieć! Wydaje mi się, że trzeba po prostu eksperymentować, bo tylko w taki sposób możemy odkryć to, co nam najbardziej odpowiada – swój styl.

Jaki kraj albo kultura zafascynowała Ciebie swoim wyglądem, sposobem życia, podejściem do mody?

K.: Niestety rzadko podróżuję i mam nadzieję, że w przyszłości będę miała możliwość robić to częściej. Podróże same w sobie są fascynujące i mega inspirujące. Niezależnie czy jest to pobyt na odległym kontynencie, czy wycieczka w Tatry. Każde miejsce jest na swój sposób wyjątkowe i pobudza wyobraźnię, także w kontekście modowym 🙂 )

Dziękuję za poświęcony czas i pozdrawiam.

K.: Dziękuję bardzo i pozdrawiam!

Zobacz także nasze pozostałe artykuły online:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Toruniu, Łodzi czy Białymstoku znajdują się dobre i niedrogie salony kosmetyczne dla kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie:

Komentarze:

Losowe teksty:

  • Koszulki z nadrukiem

    Czasami szukając odpowiedniego stroju możemy się trochę pogubić. Najnowsze trendy i mnogość wyboru dostarczają nie tylko wolności. Mogą spowodować falę niepotrzebnych zakupów i szafę wypełnioną ubraniami, które nie będą do siebie pasować. Chcesz zmienić coś w swoim wyglądzie lub zaakcentować swoją niezależność i kreatywność? Proste rozwiązania dostarczą Ci zdecydowanie najlepszych efektów. Koszulki z nadrukiem, który…

  • Cyrkiel fotograf

    Fotograf na wesele Gdy wielkimi krokami zbliża się jeden z najważniejszych dni w życiu każdej kobiety (i mężczyzny też), trzeba zadbać o wszystkie szczegóły. Pośród dziesiątek zadań i obowiązków nie może zabraknąć poproszenia świadków na ślub, zadbania o zaproszenia i powiadomienia wszystkich gości (przeważnie praktykuje się osobiste składanie zaproszeń). Do tego dochodzi rezerwacja sali weselnej….