Anna kara ceny

Food | watermelon salad

Off 5
Food | watermelon salad
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

food| watermelon salad
Czy jedzenie może być fashionable? Oczywiście! Kultura jedzenie, miejsca, nowe smaki – to nieodzowne elementy każdej fashionistki czy miłośniczki jedzenia. Ja zdecydowanie się do takiej zaliczam, stąd decyzja o nowym cyklu postów o jedzeniu. Uwielbiam jeść i gotować – Nigellą nie jestem, bliżej mi do Jamiego Olivera ;-)! Ale najbardziej lubię przeglądać kulinarne blogi i właśnie tam szukać inspiracji na kolację czy lunch. Do moich ulubionych należy pewnie znany wam White Plate oraz Kwestia Smaku, ale szukam też przepisów na zagranicznych blogach: poniższy przepis pochodzi z Kitchen Confidante (polecam!). A propos lunchu – najlepsza opcja na taki dzień jak dzisiaj (czyli upał) to według mnie sałata – ta z arbuzem, figami i kozim serem zachwyca nie tylko wakacyjnymi barwami, ale przede wszystkim prostotą składników i wykonaniem (wystarczy 15 min.). Mniam!

Zobacz także nasze pozostałe artykuły online:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Toruniu, Łodzi czy Białymstoku znajdują się dobre i niedrogie salony kosmetyczne dla kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie:

Komentarze:

Losowe teksty:

  • Tampony na noc

    Czy można polubić tampony? Wiele kobiet używa tampony i bardzo je sobie chwali, istnieje jednak grupa pań, które zdecydowanie wolą podpaski i tylko podpasek używają. Twierdzą, że tampony powodują rozwój bakterii, są niewygodne i trudno się je aplikuje. Z czasem jednak kobiety przekonują się do tamponów, szczególnie te panie, które zawiodły się na klasycznych, nocnych…

  • Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

    Wielotematyczny portal internetowy Twoim problemem jest znalezienie informacji na różne tematy? W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest wielotematyczny portal internetowy WordPress dla każdego. Wiadomo, że są ludzie, którzy uważają, iż taki portal nie istnieje, ale to nie ma najmniejszego związku z prawdą. Można nawet powiedzieć, że jest niejeden taki portal. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać….