Forum Samsunga Galaxy Gio

Pełna wersja: Jak uzyskać dostęp do plików systemowych w Gio
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w temacie... podłączyłem swojego Gio do komputera i odpaliłem Kiesa, ale program widzi tylko pliki karty pamięci, a kiedyś (jak aktualizowałem Andka do najnowszej wersji w związku z błędem, który się wtedy pojawił) to wydawało mi się, że widział wszysto... Jak się do tego dobrać o ile w ogóle jest to możliwe

devilio

Temat zdublowałes, nie wiem czy celowo czy przypadkowo, wywalam jeden z nich!
Do plików systemowych możesz dostać się jedynie za pomocą telefonu, tj. przeglądarki plików z obsługą roota.
(03-07-2013 22:01)Msiiek napisał(a): Goście nie widzą linków, proszę ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ.Treść niedostępna dla gości!
Jeśli chcesz odblokować treść/link to ZAREJESTRUJ SIĘ za darmo lub ZALOGUJ SIĘ!
Chyba, że masz Ubuntu Wink. Na Ubuntu chyba jest taka możliwość. (Jeśli się mylę to poprawcie mnie Wink)
Możliwe, ale ja nigdy nie próbowałem, partycje na karcie widać będzie ale czy pamięć wewnętrzną - tego nie wiem.

devilio

Wyjaśnione zostało, kolego root sobie robisz, instalujesz np. total commander i masz dostęp. Tyle odemnie, temat zamykam i w razie czego to pw to otworze jak będą jeszcze pytania.
Przekierowanie